DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI

Dış ticaret danışmanlığı teorik bilgilerin ötesinde, deneyim ve tecrübe pratiği gerektirir. Kuralları, kanunları, adımları bilmek, bu konularda uzman olmak ya da olduğunu iddia etmek maalesef yeterli değildir. Her aşamada, her kararda, her sonuç ve stratejide uygulama tecrübesi ve verimliliği gerekir.

Dış Ticaret Danışmanlığı

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

 • Takoma olarak, yıllardır sürdürdüğümüz dış ticaret işlemlerindeki tecrübemizi ve rakipsiz uzmanlığımızı sınırsız ortaya koyuyoruz.
 • İthalat ya da ihracat süreçlerinde bir adım sonrası ile ilgili planlama yaparak, sorunsuz bir deneyimin keyfini vaat ediyoruz.
 • Birlikte çalıştığımız firmalarımızın uluslararası pazarlarda etkin ve verimli politikalar üretip başarılı olmalarına yönelik çözümler üretiyoruz.
 • Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalarımıza pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştiriyoruz.
 • Yurtdışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecini gerçekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.
 • Ayrıca firmalarımızın devletin sağlamış olduğu desteklerden faydalanmalarına yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİMİZ

Takoma’nın güçlü ve güvenilir alt yapısı ile tüm dış ticaret süreçlerinizde sorunsuz, hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. İthalat ya da ihracat süreçlerinizi, üründen başlayarak, pazara kadar olan tüm adımları birlikte planlıyor, en hızlı en avantajlı yolu belirleyerek adım adım takip ediyoruz.

İster mevcutta dış ticaret aktörü olun, isterseniz yeni bir yolculuğa başlayın; Takoma’nın dış ticaret uzmanlığı ve tecrübesi size her zaman kazandıracaktır.

Dış Ticaret Danışmanlığı Hizmetimiz kapsamında A’dan Z’ye aşağıdaki başlıklardaki tüm süreçlerde yanınızdayız.

 1. İhracat Danışmanlığı
 2. İthalat Danışmanlığı
 3. Gümrük Danışmanlığı
 4. Akreditif Danışmanlığı
 5. Devlet Destekleri Danışmanlığı

Detaylı bilgi almak ve avantajlarınızı öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.